SI4699-A10-GMR
Mfr.Part #
SI4699-A10-GMR
Datasheet
SI4699-A10-GMR
Description
HIGH-PERFORMANCE DUAL DIGITAL RA
Stock
438
Function :
Digital Signal Processor
Datasheets
SI4699-A10-GMR
Basic Instructions
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 47PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 3.8PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 1000PF 20% SMD